Aktualności

Dzień pracownika socjalnego

W sobotę (21.11) przypada Dzień Pracownika Socjalnego. To polskie święto państwowe wyraża uznanie dla pracy wszystkich pracowników służb społecznych, a w szczególności pracowników socjalnych. Święto jest obchodzone na mocy zapisu ustawy o pomocy społecznej z dnia 29 listopada 1990 r.

Z tej okazji Burmistrz Grodkowa składa naszym pracownikom najserdeczniejsze życzenia:

Z okazji Dnia Pracownika Socjalnego, składam serdeczne podziękowania i wyrazy uznania za wysiłek i zaangażowanie oraz trud włożony w niesienie pomocy drugiemu człowiekowi.

Rok 2020 był rokiem bardzo trudnym i wymagającym, wymusił dostosowanie się do ciężkich i nieraz zagrażających zdrowiu i życiu warunków pracy. Ponownie okazali się Państwo niezawodni. Oferując swój profesjonalizm, a także wielkie serce, pasję, życzliwość oraz odpowiedzialność za podejmowane decyzje – udowodniliście, że zawód pracownika służb społecznych jest zawodem wyjątkowym, wykonywanym przez wyjątkowych ludzi.

       Życzę by Wasze wysiłki i starania spotykały się zawsze z ludzką życzliwością i wdzięcznością, by były źródłem satysfakcji i zawodowego spełnienia.

Z wyrazami sympatii i szacunku

Burmistrz Grodkowa
Marek Antoniewicz

 

  • Data aktualizacji: 2020-11-23 13:10
  • |
  • Licznik odwiedzin: 9 790 655