Aktualności

Wakacje 2017

Rozpoczęliśmy drugi miesiąc – cyklu imprez organizowanych dla tych wszystkich, którzy lato spędzają w naszej gminie. W lipcu nasz ośrodek przeprowadził wiele ciekawych imprez skierowanych zarówno do dzieci, młodzieży a także i seniorów. Odbyły się m.in. warsztaty z modelarstwa gdzie pod okiem instruktorów budowano latawce; warsztaty z wędkarstwa rzutowego, warsztaty plastyczne dla dzieci i dla seniorów, którzy uczyli się ozdabiać specjalnymi farbami porcelanę i inne szklane przedmioty. Zorganizowano wycieczkę autokarową do opolskiego ZOO, dzień gier planszowych, zawody strzeleckie, turniej golfa i tenisa stołowego. Odwiedziliśmy także losowo wybraną miejscowość naszej gminy - Bąków - organizując tam gry i zabawy.

 

tekst : Marek Kwiatkowski

zdjęcia : Ośrodek Kultury i Rekreacji

Wakacje w MiGBP w Grodkowie

W oddziale dla dzieci i młodzieży zakończyły się zajęcia w ramach WAKACJI W BIBLIOTECE W RATUSZU. Przez cały lipiec, w każdy wtorek, dzieci brały udział w zajęciach rozwijających zdolności plastyczne i pobudzających wyobraźnię. Prace wykonane przez uczestników - efekty tych spotkań można podziwiać na wystawie w holu biblioteki.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w zajęciach, mamy nadzieję, że dobrze się bawiliście.

tekst : MiGBP

zdjęcia : MiGBP

  • Data aktualizacji: 2018-07-17 14:57
  • |
  • Licznik odwiedzin: 4 991 005