Aktualności

Grodków - moja mała Ojczyzna

15 maja klasa 3e z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 uczestniczyła w zajęciach zorganizowanych przez Bibliotekę w Ratuszu i prowadzonych przez panią Anię Bogucką - „Grodków – moja mała Ojczyzna”. Uczniowie dowiedzieli się wielu ciekawych rzeczy na temat historii naszego miasta, zabytków, legend dotyczących naszej gminy, ludzi związanych z Grodkowem. Na koniec wykonali napis Grodków w kolorach nowej flagi. Z kolei w Izbie Pamięci Ziemi Grodkowskiej obejrzeli aktualną wystawę, makietę dworca i prezentację dotyczącą przedwojennego Grodkowa przygotowaną przez panią Ewę Eliasz-Kożuch. To były ciekawe i pouczające zajęcia o naszym mieście.

Prace plastyczne, przedstawiające różne zakątki Grodkowa, wykonali uczniowie na kółku plastycznym pod kierunkiem wychowawczyni Ewy Wójcickiej.

  • Data aktualizacji: 2019-08-22 14:01
  • |
  • Licznik odwiedzin: 6 978 889