Aktualności

MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TATRY CUP 2018

Zawodnicy Grodkowskiej Akademii Sportu wraz z rodzicami w pierwszym tygodniu wakacji uczestniczyli w międzynarodowym turnieju piłki nożnej TATRY CUP Zakopane 2018. Turniej z roku na rok przyciąga coraz więcej drużyn. W tej edycji wzięło udział ponad 150 zespołów z Polski i zagranicy. Spora w tym zasługa organizatorów, którzy stwarzają wspaniała atmosferę, a przede wszystkim sprawnie i bez problemów przeprowadzają zawody.

W tym roku rywalizowaliśmy w 4 kategoriach wiekowych: U-8, U-10, U-13 i U -15. Choć pogoda nas nie rozpieszczała wszystkie drużyn spisały się na medal. W ciągu 4 dni, każda drużyna rywalizowała z olbrzymim zaangażowaniem i poświęceniem. Niestety, w tym roku pogoda nas nie rozpieszczała. Choć było ciepło, wiele razy rywalizowaliśmy w rzęsistym deszczu. Ale nikt nie narzekał. Dzieci przeżyły wspaniałą przygodę, zdobyły nowe doświadczenia i na sportowo rozpoczęły wakacje. Oprócz rywalizacji czysto sportowej, znaleźliśmy czas na wspólne wypady na Krupówki, na Wielką Krokiew oraz wizytę w Aqua Parku w Zakopanem. Na deser, po 4 dniach ciężkich zmagań oddaliśmy się regeneracyjnym kąpielom w wodach termalnych Gorący Potok w Szaflarach.

A tak nasze drużyny zostały sklasyfikowane
ROCZNIK U8 - 6 miejsce, ROCZNIK U10 - 12 miejsce, ROCZNIK U13 - 15 miejsce, ROCZNIK U15 - 5 miejsce w swojej kategorii oraz 8 miejsce w kategorii U-16.
Gratulujemy wszystkim chłopakom za trud i zaangażowanie. 
Serdeczne podziękowanie dla rodziców, którzy jak zwykle gorąco dopingowali naszych zawodników.

  • Data aktualizacji: 2019-04-19 12:58
  • |
  • Licznik odwiedzin: 6 309 412