Aktualności

Raport o stanie Gminy Grodków za 2018 rok

raport_graf
raport_graf

INFORMACJA

PRZEWODNICZĄCEJ RADY MIEJSKIEJ W GRODKOWIE
DOTYCZĄCA RAPORTU O STANIE GMINY GRODKÓW

Podczas sesji Rady Miejskiej w Grodkowie, która odbędzie się w dniu 19 czerwca 2019 r. o godzinie 12:00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Grodkowie, Rada Miejska w Grodkowie rozpatrzy Raport o stanie Gminy Grodków, który obejmuje podsumowanie działalności Burmistrza Grodkowa za 2018 rok.

Mieszkaniec, który chce zabrać głos w debacie nad raportem o stanie gminy musi złożyć do Przewodniczącej Rady Miejskiej w Grodkowie pisemne zgłoszenie, poparte podpisami co najmniej 20 osób, udzielających poparcia zgłaszającemu się do udziału w debacie.

Zgłoszenia mieszkańców Gminy Grodków do udziału w debacie nad raportem o stanie gminy przyjmowane będą do dnia 18 czerwca 2019 r. w Urzędzie Miejskim w Grodkowie, ul. Warszawska 29, w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach pracy Urzędu, w pokoju nr 24, Biuro Rady Miejskiej.

Wzór zgłoszenia do udziału w debacie dostępny będzie w Urzędzie Miejskim w Grodkowie, ul. Warszawska 29, w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach pracy Urzędu w pokoju nr 24, oraz na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Grodkowie.

 

Raport o stanie Gminy Grodków za 2018r.

Wzór zgłoszenia do udziału w debacie nad Raportem o stanie Gminy Grodków.

 

Przewodnicząca Rady Miejskiej
(-) Jadwiga Demska

  • Data aktualizacji: 2020-05-27 14:50
  • |
  • Licznik odwiedzin: 8 465 868