Aktualności

Turniej Orlików 2010 o Puchar GZ LZS Grodków

08.09.2019. na Stadionie Miejskim w Grodkowie odbył się turniej Orlików 2010 o Puchar GZ LZS Grodków, w którym uczestniczyli:

GZ LZS Grodków

AP Biała B

Hattrick Głuchołazy

Burza Lipki

Feniks Strzelin

Sparta Ziębice

AP Biała A

Lider Skarbimierz

AP Kamiennik

LUKS Tułowice

System rozgrywek każdy z każdym. Czas gry 1x12minut.

W turnieju padły wyniki:

GZ LZS Grodków - AP Biała A 0-4

AP Biała B - Feniks Strzelin 0-1

Sparta Ziębice - Hattrick Głuchołazy 2-1

Lider Skarbimierz - LUKS Tułowice 0-4

AP Biała A - AP Kamiennik 3-1

Sparta Ziębice - Burza Lipki 10-0

GZ LZS Grodków - LUKS Tułowice 0-7

AP Biała B - Lider Skarbimierz 0-1

Hattrick Głuchołazy - AP Kamiennik 3-1

Burza Lipki - AP Biała A 0-4

GZ LZS Grodków - Feniks Strzelin 0-2

AP Biała B - Sparta Ziębice 0-2

Hattrick Głuchołazy - LUKS Tułowice 1-2

Burza Lipki - AP Kamiennik 0-5

Lider Skarbimierz - Feniks Strzelin 0-1

Sparta Ziębice - AP Biała A 1-1

GZ LZS Grodków - Hattrick Głuchołazy 1-3

AP Biała B - AP Kamiennik 0-0

Burza Lipki - LUKS Tułowice 0-9

Feniks Strzelin - AP Biała A 0-0

Lider Skarbimierz - Sparta Ziębice 0-2[

AP Biała B - LUKS Tułowice 0-4

Hattrick Głuchołazy - Lider Skarbimierz 3-1

GZ LZS Grodków - AP Kamiennik 3-1

GZ LZS Grodków - Burza Lipki 4-0

Feniks Strzelin - Sparta Ziębice 0-1

AP Biała B - AP Biała A 1-5

Burza Lipki - Lider Skarbimierz 1-0

Hattrick Głuchołazy - Feniks Strzelin 2-1

AP Kamiennik - LUKS Tułowice 0-3

GZ LZS Grodków - AP Biała B 1-0

Hattrick Głuchołazy - AP Biała A 1-4

Sparta Ziębice - AP Kamiennik 3-2

AP Biała A - Lider Skarbimierz 4-0

Sparta Ziębice - LUKS Tułowice 0-0

Burza Lipki - Feniks Strzelin 0-5

Feniks Strzelin - AP Kamiennik 4-0

AP Biała B - Hattrick Głuchołazy 2-1

GZ LZS Grodków - Lider Skarbimierz 0-0

GZ LZS Grodków - Sparta Ziębice 0-5

AP Biała B - Burza Lipki 7-0

AP Biała A - LUKS Tułowice 3-0

Hattrick Głuchołazy - Burza Lipki 6-0

Feniks Strzelin - LUKS Tułowice 0-1

AP Kamiennik - Lider Skarbimierz 0-2

I miejsce w turnieju AP Biała A

II miejsce Sparta Ziębice

III miejsce LUKS Tułowice

IV miejsce Feniks Strzelin

V miejsce Hattrick Głuchołazy

VI miejsce GZ LZS Grodków

VII miejsce Lider Skarbimierz

VII miejsce AP Biała B

IX miejsce AP Kamiennik

X miejsce Burza Lipki

Klasyfikacja indywidualna:

Najlepszy Zawodnik Turnieju: Michał Bafia - Sparta Ziębice

Najlepszy Bramkarz Turnieju: Szymon Kosmala - AP Biała

Wyróżniający się zawodnicy:

Wojtek Szyszler - Hattrick Głuchołazy

Gabryś Bandyk - GZ LZS Grodków

Marko Zboroń - AP Biała

Aleks Grygiel - AP Biała

Marcel Łosiowski - Lider Skarbimierz

Hubert Ut - Feniks Strzelin

Wojtek Opach - Sparta Ziębice

Igor Mańkowski - LUKS Tułowice

Adam Piekut - Burza Lipki

Fabian Sionkowski - AP Kamiennik

Ponadto wyróżniono:

Nadia Dwornicka - AP Biała

Nikola Nowak - Lider Skarbimierz

Nikola Klimczak - Lider Skarbimierz

W zawodach trafiania piłką do celu:

I miejsce Kacper Owsiany - Lider Skarbimierz

II miejsce Dawid Świetlikowski - AP Kamiennik

III miejsce Marcel Łosiowski - Lider Skarbimierz

  • Data aktualizacji: 2019-09-20 09:36
  • |
  • Licznik odwiedzin: 7 081 781