Urząd Miejski w Grodkowie

e-mail: um@grodkow.pl
www: bip.grodkow.pl
Data wydruku: 2017-05-27 21:36:05

Aktualności

PLEBISCYT NA 10 NAJLEPSZYCH UCZNIÓW - SPORTOWCÓW

PLEBISCYT NA 10 NAJLEPSZYCH UCZNIÓW - SPORTOWCÓW WOJEWÓDZTWA OPOLSKIEGO ZA ROK SZKOLNY 2015/2016 DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH GIMNAZJALNYCH I PONADGIMNAZJALNYCH


Dnia 13 stycznia 2017 r. w Publicznej Szkole Podstawowej nr 3 w Grodkowie odbył  się Plebiscyt na 10 Najlepszych Uczniów - Sportowców Województwa Opolskiego za rok szkolny 2015/2016. Oto wyniki:
SZKOŁY PODSTAWOWE:
1 - OLIWIER LESZCZYŃSKI – SP 4 NAMYSŁÓW – Janusz Czapla – LA
2 - NATALIA BENTKA – SP 1 NYSA – Jacek Ryszewski – LA
3 - ALEKSANDRA STRĄK - SP 1 NYSA – Jacek Ryszewski – LA
4 - NADIA NOWAK – SP4 NAMYSŁÓW – Zygmunt Mikuśkiewicz – LA
5 - JOANNA DOROŻYŃSKA – SP 4 NAMYSŁÓW – Zygmunt Mikuśkiewicz – LA
6 - OŻÓG ALEKSANDRA – ZS NR 1 BRZEG – Dariusz Żak – p.nożna, unihokej
7 - ALICJA RAK – PSP 12 K-KOŹLE – Renata Mańkowska – LA
8 - MACIEJ RYSZEWSKI – SP 1 NYSA – Jacek Ryszewski – LA
9 - PATRYK STUDZIŃSKI – PSP 3 GRODKÓW – Roman Smoliński – p. ręczna
10 - ALEKSANDRA PINDEL – SP W SIDZINIE – Mirosław Tulik – unihokej
SZKOŁY GIMNAZJALNE:
1 -
JAKUB BUJAK – PG 1 K- KOŹLE – Andrzej Saczko – LA
2 - ALEKSANDRA LACH – PG7 OPOLE – Krzysztof Ziemba – LA
3 - BARTOSZ GAŁĄZKA – GIM 1 GŁUBCZYCE – Andrzej Gogola – badminton
4 - MACIEJ MATUSZ - GIM 1 GŁUBCZYCE – Andrzej Gogola – badminton
5 - NATALIA PANCYLEJKO – PG 7 OPOLE - Krzysztof Ziemba – LA
6 - JUSTYNA CHUDZIK – PG 7 OPOLE – Magdalena Lach – LA
7 - JULIA TRUSZ – PG 10 OPOLE, Barbara Rajcic – szachy
8 -KAMILA STACHERA – ZS 1 BRZEG – Anita Golda – LA
9 - DANIEL OCHRYMCZUK – ZSS NYSA – Marcin Dykta – piłka siatkowa
10 - STACHERA NICOLA – ZS NR 1 BRZEG - Anita Golda – LA
SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE:
1 - ANNA SZYMKOWICZ – DLH NYSA –Agata Wrona – LA , koszykówka
2 - DARIA RANECKA – PLO VI OPOLE, Krzysztof Ziemba – LA
3 - RAFAŁ JURCZYŃSKI – PLO VI OPOLE, Krzysztof Ziemba – LA
4 - ALEKSANDRA DUBIEL – ZSO NYSA , Janusz Szura – piłka nożna
5 - EWA DUDA - ZSO NYSA , Janusz Szura – piłka nożna
6 - PATRYK GAMROT – ZSEk OPOLE, Krzysztof Bartnik – tenis stołowy
7 - OLIWIA PACHOLAK – I LO KLUCZBORK, Piotr Głodziński – piłka siatkowa
8 - DOMINIKA WŁOCHOWICZ – PLO VI OPOLE , Krzysztof Ziemba – LA
9 - WIKTORIA BĄBEL – ZSEk OPOLE, Joanna Pyka , piłka siatkowa
10 - POŁOSZCZAŃSKi DAWID- PLO II Opole, Małgorzata Franek – tenis stołowy
Laureaci 44 Plebiscytu na 10 Najlepszych Sportowców- Uczniów „Trójki” za 2016 rok
1 -Piotr Zawadzki
2 - Kamila Szczygieł
3 - Patryk Krzyściak
4. - Aleksandra Mika
5 - Łukasz Garncarz
6 - Mateusz Bielecki
7 - Maja Boruszek
8 - Brian Szefer
9 - Dominika Kuśnierz
10- Szymon Cygan
Wyróżnienia
Karol Studziński
Julia Kożuch
Teleturniej „Na olimpijskim szlaku”
1 - Milena Rutkiewicz
2 - Piotr Zawadzki
3 - Jakub Szymankiewicz

FOTOGALERIA >>>