20.02 nasza drużyna orlika młodszego udała się do Nysa na Turniej organizowany przez miejscową Polonie. W zawodach brały udział takie drużyny jak: Polonia Nysa, Czarni Otmuchów, Orlik Ząbkowice. Turniej organizowany był na obiekcie kąpieliska „ Frajda” pod tzw. Balonem. Cały turniej stał na bardzo wysokim poziomie. Nasi zawodnicy byli bardzo waleczni, było widać, że z meczu na mecz się rozkręcają. Było to tez bardzo dobre doświadczenie dla naszych młodych zawodników, którzy mogli rywalizować z tak solidnymi drużynami. Rywale byli groźni w ataku, stwarzali sobie liczne sytuacje bramkowe, potrafili wykorzystać złe ustawienie naszej drużyny. Błędy w obronie udało nam się szybko wyeliminować co skutkowało lepszymi wynikami w drugiej części turnieju. Z meczu na mecz byliśmy bardziej skuteczni ale również stwarzaliśmy więcej problemów drużynom rywalizującymi z nami w tym turnieju. Bardzo cieszy postawa naszych młodych zawodników, którzy walczą o każdą piłkę na boisku. Organizatorom bardzo dziękujemy za zaproszenie i za posiłek po turnieju! . Do zobaczenia w przyszłą sobotę gdzie nasza drużyna pojedzie na taki sam turniej tym razem w organizowany dla rocznika 2012.

 do góry