Turniej Żaków Bawi Nas Piłka

 

03.06.2021 na Boisku w Przylesiu Dolnym nasze Żaki 2012 rozegrały Turniej z cyklu Bawi Nas Piłka. Tym razem rywalizowaliśmy z drużynami:

GZ LZS Grodków

Masters Brzeg

BTP Stal Brzeg

AP Starowice

UKS SAP Brzeg

W Turnieju nie prowadzono klasyfikacji turniejowej ani meczowej. Przy bardzo pięknej pogodzie dzieciaki miały super zabawę z piłką.

 

Turniej Skrzatów Bawi Nas Piłka

 

03.06.2021 nasze Skrzaty też rozegrały Turniej Bawi Nas Piłka na Boisku w Przylesiu Dolnym. Maluchy rywalizowały z drużynami:

AP Jedynka Niemodlin

AP Starowice

AP GAS Grodków

Skrzaty też miały bardzo ładną pogodę i przyjemnie było rozgrywać zawody. Organizator nie prowadził klasyfikacji turniejowej. Dzieciaki dostały dużo braw od rodziców za super grę.

 

Turniej JEDYNKA CUP ŻAKI 2012

 

05.06.2021.Żaki pojechały do Niemodlina na turniej JEDYNKA CUP. organizowany przez AP Jedynka Niemodlin. Na turniej wstawiły się drużyny;

  1. Jedynka Niemodlin.

GZ LZS Grodków.

Odra Opole 2 drużyny.

Masters Brzeg.

Olimpia Lewin Brzeski.

Orły Luboszyce.

MKS Gogolin.

Turniej rozgrywaliśmy każdy z każdym 1 x 15 min na 4 boiskach równocześnie. Organizator nie prowadził klasyfikacji meczowej i turniejowej ale Nasze dzieciaki za swoje akcje i bramki otrzymywali gromkie brawa od rodziców i podziękowanie od trenera Dawida. W przerwach między meczami dzieciaki goszczone były przez miłą obsługę stoiska ciastem pyszną grochówką i kiełbaską z rożna. Na zakończenie turnieju drużyny otrzymały puchary a wszyscy zawodnicy medale.

 

Mecz Ligowy Juniorów Młodszych

 

06.06.2021 na Stadionie Miejskim w Grodkowie drużyna GZ LZS Grodków Juniorów Młodszych podejmowała lidera rozgrywek LZS Jełowa. Po bardzo dobrej grze naszej drużyny ulegliśmy nieznacznie liderowi 5:4. Bramki dla naszego zespołu strzelił:

Filip Tokarz - 3, Bartek Zajączkowski - 1. Ponadto grali: Marcel Lach, Karol Tokarz, Bartek Tokarz, Michał Łukawiecki, Michał Mielnik, Kacper Kwaśniewski, Marcin Popów, Maciek Marszałek. Drużynę prowadził Krzysztof Raś.

 do góry