W zeszłą sobotę na torze motocrossowym w Kowali koło Kielc, odbyła się ostania finałowa runda Mistrzostw Strefy Polski Południowej połączona z Pucharem Polski. Zawodnicy AMK Grodków pokazali klasę walcząc o jak najlepsze  miejsca na piaszczystym i bardzo wymagającym terenie. Zarówno w rundzie  Mistrzostw Strefy Polski Południowej jak i Pucharze Polski na podium uplasował się #719 Grzegorz Dziekan zajmując 2 miejsce w klasie MX Masters 50+ . Pozostali zawodnicy zajęli w tej rundzie następujące miejsca:
       #332 Andrzej Seremet klasa MX Masters   5 miejsce
       #379 Łukasz Kwiecień klasa MX C  12 miejsce
       #531 Andrzej Seremet j. klasa MX junior  16 miejsce
Nasi zawodnicy biorący udział w zmaganiach na torach motocrossowych w całej Polsce,  swój sezon w Mistrzostwach Strefy Polski Południowej zakończyli w najlepszym stylu, zajmując w klasyfikacji generalnej wysokie lokaty. Na podium stanęli  dwaj zawodnicy AMK Grodków-          #332 Andrzej Seremet został mistrzem????w klasie MX Masters  a #719 Grzegorz Dziekan I- wicemistrzem  ????w klasie MX Masters 50+. Pozostali zawodnicy   w całym sezonie Mistrzostw zajęli następujące lokaty:
       #299 Tymon Kotala klasa MX 85 14 miejsce
       #379 Łukasz Kwiecień klasa MX C 6 miejsce
       #531 Andrzej Seremet j. klasa MX junior 7 miejsce
      #890 Radosław Osypowicz klasa MX C 28 miejsce
      #216 Mateusz Chowaniec klasa MX C 30 miejsce
Na 51 rywalizujących klubów AMK Grodków  może pochwalić się 5 miejscem w klasyfikacji klubowej

Podziękowania i gratulacje dla wszystkich zawodników AMK Grodków!!!

Tekst i foto: Anna Seremet