W zeszły weekend działo się sporo, ale w skrócie o tym co najważniejsze, czyli o naszych reprezentantach.

1.Stryków I runda Pucharu Polski w Motocrossie - 11-12.05

Na Pucharze startował Ariel Groński w klasie MX2B. Ostatnio ciężko było go nie zobaczyć na podium, ale tym razem było inaczej, bo finalnie 8 miejsce w zawodach.
Przyczyna? W pierwszym biegu gleba, w drugim wyścigu gonitwa z 15 miejsca.
Walka była, a więc BRAWO!

2. Międzynarodowe Mistrzostwa Czech Juniorów w Dolni Hermanice - 11.05

W klasie 65cm stratował tam Kuba Kristof i zdobył solidne 7 miejsce. Pierwszy bieg pozycja 6, drugi bieg 9, a więc poszło mu bardzo ładnie!
BRAWO!

3. Chalupa Cup Smrk - 12.05

Kuba Kristof po porządnym treningu na Mistrzostwach Czech, kolejnego dnia na Chalupie został zwycięzcą w klasie 85cm, wygrywając obydwa wyścigi i stając na 1 stopniu podium!
GRATULACJE!

Natomiast wicemistrzem został Dawid Siwiński w klasie MX2 OPEN, który był dwukrotnie drugi i stanął na drugim stopniu podium!