Sezon 2018 w Mistrzostwach Strefy Polski Południowej dobiegł końca. Ostatnia siódma runda odbyła się 30.09.2018 w Dębskiej Woli, w której udział wzięło 70 zawodników.Klub AMK Grodków zaprezentował się znakomicie zajmując 2 miejsce???? w klasyfikacji klubowej wyprzedzając 51 innych zespołów. Ten sukces był możliwy dzięki zawodnikom, którzy na co dzień jeżdżą w barwach AMK Grodków i zajmują wysokie lokaty podczas wyścigów. I tym razem było podobnie, mimo że tor był techniczny i wymagający, a miejscami przeszkadzał kurz, grodkowianie zrobili dobrą robotę.

W klasie MX65 bardzo dobrze wypadł młodziutki i dobrze zapowiadający się Szymon Chludziński, który dzielnie walczył z kolegami zajmując ostatecznie 6 msc. W klasie MX1C znakomicie zaprezentował się Krzysztof Urban. Krzychu miał dwa znakomite starty, co sprawiło, że konkurencja została daleko w tyle, a on bez problemu wywalczył 1 msc.???? W klasie MX2C wystartowało dwóch naszych rajdersów, którzy również trzymali gazu. Ariel Groński zajął po zaciętej walce świetne 5 msc. Przemysław Ostrowski tym razem był 13, ale to bardzo dobry wynik gdyż w tej klasie wystartowało 22 zawodników, a Przemek od niedawna uprawia tę dyscyplinę sportu. Niestety pech nie ominął naszej zawodniczki z klasy MX Kobiet Marty Frączek. W pierwszym wyścigu zepsuł się jej motocykl i Marta nie mogła kontynuować jazdy, na szczęście w drugim biegu na pożyczonym motocyklu w pięknym stylu, zaledwie o 3 sekundy przegrała walkę o 2 msc, ostatecznie zajmując 5 pozycję. Najwięcej naszych zawodników wystartowało w klasie MX Masters, gdzie po również świetnej jeździe zajęli wysokie miejsca. Andrzej Seremet w pełnym gazie wywalczył 1 msc,???? Marek Lorek o włos od pudła przyjechał 4., natomiast Grzegorz Dziekan również z bardzo dobrą jazdą przyjechał na 6 msc. Tak samo jak pozostali, gazu kręcił Konrad Korzeniowski zajmując 9 pozycję. Na zawodach odbył się także wyścig dla klasy mini, w którym wystartował pięcioletni Amin Rekik zajmując 4 msc.

W klasyfikacji sezonu troje zawodników AMK Grodków wywalczyło tytuły mistrzowskie Andrzej Seremet oraz Krzysztof Urban zostali Mistrzami Strefy Polski Południowej, natomiast Marta Frączek II-vice Mistrzynią Strefy Polski Południowej!