Liga Trampkarzy

Tym razem drużyna trampkarzy GAS Grodków udała się na mecz do Łambinowic. W sobotnie przedpołudnie, 18.009.2021 po bardzo dobrym i zaciętym spotkaniu, wygrywamy z  dobrze dysponowaną drużyną gospodarzy. Brawo!!!

Metalowiec Łambinowice: GAS Grodków- 2:4

Liga Juniorów młodszych

W niedzielę 19 września juniorzy młodsi GAS Grodków zmierzyli się na Stadionie Miejskim w Grodkowie z drużyną GZ LZS. Pomimo starań chłopaków i ambitnej gry do końca, doznajemy porażki. Przeciwnikom gratulujemy wygranej.

GZ LZS Grodków: GAS Grodków-8:3

Zmienne szczęście piłkarzy GAS Grodków w I LIDZE WOJEWÓDZKIEJ D1 MŁODZIK GRUPA 2

Sezon 2021/2022 młodziki GAS Grodków rozpoczęli 30.08.2021r. pojedynkiem z MKS Pogoń Prudnik. Po wyrównanej pierwszej połowie goście trafili bramkę i niestety było 1:0 Na szczęście nasi chłopcy w drugiej połowie odrobili straty i za sprawą trafienia Marcela Urygi wyrównaliśmy na 1:1 Było jeszcze wiele wspaniałych akcji, a chłopcy z minuty na minutę grali coraz lepiej, ale nie udało się już zmienić wyniku . Gratulujemy naszemu zespołowi i życzymy dalszych sukcesów w lidze.

W drugiej kolejce, 02.09.2021 udaliśmy się do Krasiejowa, na mecz z GMKS Ozimek. Niestety ulegamy bardzo wysoko 11-2. Pomimo porażki chłopakom należą się brawa za walkę.  Wyciągamy wnioski trenujemy i walczymy dalej.

Trzecia kolejka rozegrana została 06.09.2021. Na własnym boisku podejmowaliśmy drużynę z ŁDMM UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZY. Po bardzo dobrym meczu wygrywamy i walczymy dalej o najwyższe cele w 1 lidze. GAS Grodków- Hattrick Głuchołazy? 4:1

Czwarta kolejka to wyjazd do Gogolina. 09.09.2021 Nie był to dla nas udany wyjazd, jednak traktujemy to jako cenną lekcje i gramy dalej! MKS Gogolin: GAS Grodków 10:1

Piąta kolejka.  13.09.2021 nasze młodziki podejmują drużynę Polonii Nysa. Niestety ulegamy drużynie gości 4:0, ale przed nami jeszcze wiele drużyn i wspaniałych emocji. Życzymy chłopakom powodzenia dalszych rozgrywkach.

Kolejny mecz ligowy zostanie rozegrany dopiero 23 września, kiedy to o godz. 17.30 podejmiemy drużynę PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW. Jak dotąd, w ekspresowo rozrywanej lidze nasi zawodnicy nie mogę się odnaleźć swojego rytmu z zeszłego sezonu, kiedy awansowali do 1 ligi. Życzymy udanie przepracowanej przerwy i osiągnięcia coraz to lepszych wyników.