Data wydruku: 2024-07-13 05:04:22

Urząd Miejski w Grodkowie

e-mail: um@grodkow.pl www: grodkow.pl

Aktualności

Biblioteka w Grodkowie zaprasza na warsztaty z ajurwedą.

Serdecznie zapraszamy do Miejskiej i Gminnej Biblioteki Publicznej w Grodkowie na pierwsze spotkanie pt. „Menopauza w ujęciu ajurwedy”, organizowane w ramach cyklu „Ajurweda na urodę”, które odbędzie się 29 listopada (środa) o godz.18.00 w Dziale Edukacji Regionalnej (II piętro). Spotkanie będzie się składać z wykładu połączonego z sesją (masaże olejami + sesja dźwiękowa), a poprowadzi je Pani Beata Sikorska-Żyrek.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc - obowiązują zapisy pod nr 77 415 54 28.

Zajęcia są bezpłatne, a zebrane dobrowolne datki (do rejestrowanych puszek) zasilą nierefundowane leczenie onkologiczne Janka Żyrka.

 

Beata Sikorska – pedagog z wieloletnim doświadczeniem, prowadzi zajęcia artystyczne, zajęcia z jogi dla dzieci i dorosłych. Wykonuje masaże, prowadzi dźwiękoterapię. Jest instruktorem rekreacji ruchowej o specjalności joga. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu gimnastyki korekcyjno- kompensacyjnej, Holistyczne Zarządzanie Samorozwojem - Joga i Ajurweda dla Menadżerów (Politechnika Opolska), zawodowy kurs Konsultanta i Terapeuty Ajurwedy w instytucie Nirmala oraz wiele szkoleń i kursów związanych z jogą.  

Chęć zgłębiania, rozwiązywania dolegliwości ciała w połączeniu z emocjami, spowodowała, że zafascynowała się kilka lat temu jogą, ajurwedą (wszystko za sprawą niesamowitego nauczyciela Piyusha Mittala) i w tym kierunku ustawicznie się rozwija. Uwielbia dzielić się swoją wiedzą, umiejętnościami z innymi osobami.

W wolnych chwilach lubi malować, czytać, tańczyć, spotykać się z przyjaciółmi.