








15-lecie Szkoły i Przedszkola w Gałązczycach to wyjątkowa okazja do wspomnień i podsumowania lat pełnych pracy, zaangażowania oraz troski o najmłodszych mieszkańców naszej gminy.
Serdeczne gratulacje kierujemy do Dyrekcji, Nauczycieli, Pracowników, Uczniów, Przedszkolaków oraz Rodziców. To dzięki Wam przez 15 lat placówka była miejscem nauki, rozwoju, przyjaźni i wielu niezapomnianych chwil.
Jubileuszowe uroczystości pokazały, jak silną i zgraną społeczność tworzy Szkoła i Przedszkole w Gałązczycach. Dziękujemy za zaproszenie do wspólnego świętowania tego wyjątkowego wydarzenia i gratulujemy pięknej historii zapisanej przez minione 15 lat.