Data wydruku: 2026-06-24 21:49:06

Urząd Miejski w Grodkowie

e-mail: um@grodkow.pl www: grodkow.pl

Aktualności

Za nami XXIX Nadzwyczajna Sesja Rady Miejskiej w Grodkowie

Za nami XXIX Nadzwyczajna Sesja Rady Miejskiej w Grodkowie, która odbyła się 24 czerwca 2026 r. w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Grodkowie.

Podczas obrad radni podjęli uchwały dotyczące utworzenia Związku Powiatowo-Gminnego „Autobusy Brzeskie” oraz przyjęcia jego statutu. To ważny krok w kierunku rozwoju i organizacji publicznego transportu zbiorowego, realizowany we współpracy samorządów z terenu regionu.

Rada Miejska procedowała również nad zmianami w budżecie gminy Grodków na 2026 rok, podejmując stosowną uchwałę w tym zakresie.

Po wyczerpaniu porządku obrad XXIX Nadzwyczajna Sesja Rady Miejskiej w Grodkowie została zamknięta.