Aktualności

Projekt "Opolskie - aktywnie i smacznie"

Projekt pn. „Opolskie – aktywnie i smacznie” współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej, Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach Schematu II Pomocy Technicznej Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020  i stanowiącego realizację Planu Operacyjnego KSOW 2014-2020 dla województwa opolskiego na lata 2020-2021.

 Zaprezentowane filmy promujące województwo opolskie  zrealizowane zostały przez Departament Kultury Sportu i Turystyki w ramach operacji własnej pn. "Opolskie - aktywnie i smacznie" 

Cykl 6 filmów - nowoczesnych teledysków informacyjnych, poświęcony jest promocji jakości życia na wsi opolskiej.Celem projektu jest zapoznanie szerokiego grona internautów z potencjałem opolskiej marki konnej oraz dziedzictwem kulinarnym Śląska Opolskiego. Cykl nowoczesnych filmów w ciekawy sposób dostarcza wiedzy na temat miejsc kojarzonych z tradycyjną rodzimą kuchnią  oraz miejsc atrakcyjnych do uprawiania turystyki konnej na terenach wiejskich województwa opolskiego. Prezentowane są tam informacje o turystycznych szlakach konnych, najważniejszych stadninach, działalności konnych stowarzyszeń, klubów i ośrodków jeździeckich, znaczących imprezach hippicznych, ofercie usługowej opolskich gospodarstw agroturystycznych, przedsiębiorców w zakresie turystyki, sportu i rekreacji konnej działających na obszarach wiejskich województwa opolskiego.

link: http://www.youtube.com/playlist?list=PLeeYc66chO-pSDIrUUZxjkF6-avbYWCQP

  • Data aktualizacji: 2020-11-23 13:10
  • |
  • Licznik odwiedzin: 9 790 422