Skład osobowy Rady Miejskiej w Grodkowie

Numer 
okręgu 

Radny 
wybrany w okręgu

Granice okręgu

1

Jolanta Szuchta

Miasto Grodków, ulice: Klubowa, Ligonia, Miarki, Powstańców Śląskich, Słowackiego, Traugutta, Wiejska, Wrocławska

2

 Agata Wasilenko-Mikuta

Miasto Grodków, ulice: Chopina, Bolesława Chrobrego, Elsnera, Grunwaldzka, Władysława Jagiełły, Moniuszki, Reymonta, Rynek, Sienkiewicza od 1 do 13 (numery nieparzyste) i od 2 do 20 (numery parzyste), Szpitalna od 1 do końca z wyłączeniem nr 14

3

Tomasz Zeman

Miasto Grodków, ulice: Klonowa, Krakowska od 1 do 29 (numery nieparzyste) i od 2 do 30 (numery parzyste), Sienkiewicza od 24 do 98 (numery parzyste) i od 15 do 43 (numery nieparzyste), Szpitalna 14, Opolska, Sadowa, Tadeusza Zawadzkiego, Zielona

4

Ryszard Jończyk

Miasto Grodków, ulice: Dąbrowskiej, Fornalskiej, Jaśminowa, Kochanowskiego, Konwaliowa, Krakowska od 31A do końca (wszystkie numery), Krańcowa, Krzywa, Kwiatowa, Lawendowa, Liliowa, Makowa, Matejki, Norwida, Poprzeczna, Prusa, Reja, Różana, Tulipanowa, Sienkiewicza od 100 do końca (numery parzyste) i od 45 do końca (numery nieparzyste), Wrzosowa

5

Marek Kwiatkowski

Miasto Grodków, ulice: Bogusławskiego, Konopnickiej, Kossaka, Kosynierów, Kościuszki, Krótka, Miła, Racławicka, Radosna, Styki, Szczęśliwa, Tetmajera, Wesoła, Żeromskiego, Życzliwa 

6

Paweł Birecki

Miasto Grodków, ulice: Głowackiego, Grenadierów, Kasztanowa, Kołłątaja, Królowej Jadwigi, Mickiewicza, Morcinka, Sienkiewicza 22, Sportowa, Szkolna, Warszawska od 1 do 37 (numery nieparzyste) i od 2 do końca (numery parzyste), Wyspiańskiego

7

Kamil Ząbkowski

Osiedle Półwiosek, ulice: Akacjowa, Cicha, Leśna, Miodowa, Ogrodowa, Otmuchowska, Polna, Skośna, Sosnowa, Warszawska od 39 do końca (numery nieparzyste) 

8

Czesław Maślanka

Sołectwa: Kopice, Nowa Wieś Mała, Więcmierzyce 

9

Krzysztof Owsiński

Sołectwa: Głębocko, Gola Grodkowska, Osiek Grodkowski, Tarnów Grodkowski, Żelazna 

10

Bogumiła Pawlak

Sołectwa: Lipowa, Polana, Przylesie Dolne, Wierzbnik 

11

Jadwiga Demska

Przewodnicząca

Rady Miejskiej

Sołectwa: Bąków, Kolnica, Młodoszowice, Wojsław 

12

Agnieszka Gul

Wiceprzewodnicząca

Rady Miejskiej

Sołectwa: Gnojna, Jeszkotle, Lubcz, Zielonkowice 

13

Alicja Budzik

Sołectwa: Gałązczyce, Gierów, Mikołajowa, Sulisław, Wierzbna 

14

Dariusz Gajewski

Wiceprzewodniczący

Rady Miejskiej

Sołectwa: Jędrzejów, Starowice Dolne, Wójtowice, Żarów 

15

Dariusz Bednarz

Sołectwa: Bogdanów, Jaszów, Kobiela, Rogów, Strzegów, Wojnowiczki 

  • Data aktualizacji: 2018-12-14 13:46
  • |
  • Licznik odwiedzin: 5 728 830