1) LZS Grodków

Turniej Orlików 2012 i 2013

01.04.2023 Na Stadionie Miejskim w Grodkowie GZ LZS Grodków organizował turniej Orlików 2012 i 2013. Od samego rana pogoda nas nie rozpieszczała, było zimno i lał deszcz, co spowodowało, że nie wszystkie drużyny wstawiły się na turniej ale super postawy trenerów, zawodników i rodziców sprawiły, że mimo deszczu rozpoczęliśmy turniej. W nagrodę po krótkim czasie pojawiło się słoneczko. Na turniej wstawiły się drużyny Orlik Starszy:

Za Najlepszego Zawodnika Turnieju uznano Tymka Mimochód

Najlepszy Bramkarz Turnieju Dominik Herbut GZ LZS Grodków Ponadto wyróżniono statuetkami:

Tosia Rogan Strzelinianka Strzelin

Mikołaj Letki GZ LZS Grodków Mateusz Renkas Polonia Nysa

Tobiasz Bednarski Strzelinianka Strzelin

Olek Cołta Forza Wrocław

Gabryś Kaliniak Orzeł Ząbkowice Śląskie.

Na zakończenie turnieju drużyny otrzymały Puchary, a wszyscy zawodnicy zostali udekorowani medalami.

W tym miejscu chciałbym bardzo podziękować rodzicom za przygotowanie ciepłej herbatki, pysznych wypieków i owoców

JESTEŚCIE WIELCY!

Turniej Żaków 2015

01.04.2023 Turniej Żaków 2015 na Hali Sportowej w Grodkowie.

Organizator turnieju GZ LZS Grodków zaprosił na turniej drużyny:

OKiR Grodków Czarni Otmuchów

UKS Jedynka Niemodlin

Sokół Marcinkowice

Rozgrywki prowadzone były każdy z każdym, organizator nie prowadził klasyfikacji, wszystkich uznano zwycięzcami i udekorowany złotymi medalami. Drużyny otrzymały puchary, ponadto wyróżniono zawodników:

Ola Stache OKiR Grodków

Tadziu Kamionka GZ LZS Grodków

Nikodem Kurdyś Strzelinianka Strzelin

Dorian Laskowski Czarni Otmuchów

Filip Terlecki Sokół Marcinkowice

Piotr Pawlus UKS Jedynka Niemodlin.

Podczas całego turnieju mamuśki częstowały dzieciaki pysznym pieczywem, słodyczami, owocami i cieplutką herbatkę, za co należą się im ogromne brawa i uznanie.

2) GAS

I liga wojewódzka D1 Młodzik

3 punkty zastają w Grodkowie. W czwartek 30.03.2023r. po  bardzo udanym meczu ogrywamy druzynę Fortuny Głogówek wynikiem 6:1. Dziękujemy drużynie gości i życzy powodzenia w dalszych zmaganiach.

GAS Grodków : Fortuna Głogówek 6:1

Bramki: Kacper Hondzel 3, Artur Marzec 1, Olo Wenda 1, Samobój 1

3) GKS

GKS Grodków - Orzeł Reńska Wieś
Na starcie rundy wiosennej wygrywamy z drużyną Orzeł II Reńska Wieś (3:0).

Po pierwszej połowie schodzimy do szatni z dwubramkową zaliczką po golach Dawida Schie i Rafała Strzałki.
Druga połowa była słabsza w naszym wykonaniu, ale przyniosła trzecia bramkę po strzale z dystansu Mateusza Jóźkówa.
Mecz kończymy rezultatem 3:0 i dalej jesteśmy liderem naszej grupy.