SPOTKANIE:

Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna im. Józefa Elsnera w Grodkowie oraz Dział Edukacji Regionalnej zapraszają na niezwykłe spotkanie z pszczelarzem Panem Piotrem Szafrańskim, które odbędzie się 30 maja o godzinie 17:00 w naszym Dziale Edukacji Regionalnej.

Dla wszystkich tych, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę o pszczelarstwie, dowiedzieć się ciekawostek z pracy pszczelarza lub wymienić się doświadczeniami w tej dziedzinie.

Spotkanie zrealizowane w ramach operacji pn.: "Zwiększenie świadomości roli pszczół wśród mieszkańców gminy Grodków w oparciu o regionalną historię pszczelarstwa" współfinansowanej ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 - 2020.

WYSTAWA:

Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna im. Józefa Elsnera w Grodkowie oraz Dział Edukacji Regionalnej zapraszają serdecznie do zwiedzania nowej wystawy "PSZCZOŁY" realizowanej w ramach operacji pn.: "Zwiększenie świadomości roli pszczół wśród mieszkańców gminy Grodków w oparciu o regionalną historię pszczelarstwa" współfinansowanej ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 - 2020.

Wystawa dostępna od 22 maja w godzinach Działu Edukacji Regionalnej.

GRUPY ZORGANIZOWANE PROSIMY O UMAWIANIE SIĘ POD NR TEL. (77) 45 54 28.

Załączniki:
 do góry