Aktualności

Firma z austriackim kapitałem w Grodkowie

Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym po przetargu nieograniczonym został wyłoniony nabywca działki nr 29 w Grodkowie. Jest to działka należąca do Specjalnej Wałbrzyskiej Strefy Ekonomicznej, Podstrefa Grodków. Nowy inwestor Firma Austrotherm Sp. z o.o. zadeklarował budowę zakładu produkcyjnego i zatrudnienie ok. 50 osób.
Trzymamy więc kciuki za szybką realizację.

Firma Austrotherm Sp. z o.o. powstała w 1993 roku i wchodzi w skład austriackiego koncernu SiH. Zajmuje się produkcją i sprzedażą najwyższej jakości materiałów termoizolacyjnych ze styropianu (EPS) oraz polistyrenu ekstrudowanego (XPS), które są powszechnie stosowane w budownictwie mieszkaniowym i przemysłowym.
Technologia produkcji gwarantuje dokładność i stabilność wymiarów, równość kątów, doskonałą spoistość i jednorodność materiału. Wszystkie wyroby podlegają zakładowej kontroli produkcji zgodnie z europejskim systemem oceny zgodności.

Zgodnie ze swoją misją firma ciągle poszerza ofertę, wspomaga i doradza w zakresie aplikacji produktów oraz buduje wizerunek stabilnego i rzetelnego partnera.

  • Data aktualizacji: 2020-05-22 13:41
  • |
  • Licznik odwiedzin: 8 421 969